"Борусія" шокувала ПСЖ у півфіналі Ліги чемпіонів. Відео

6,1 т.
'Борусія' шокувала ПСЖ у півфіналі Ліги чемпіонів. Відео

Німецька "Борусія" обіграла ПСЖ у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів. Поєдинок на "Сигнал Ідуна Парк" у Дортмунді завершився з рахунком 1:0.

У першому таймі господарі виглядали помітно активніше та змогли реалізувати свій момент. На 36-й хвилині Ніко Шлоттербек видав гострий пас у штрафний майданчик на Нікласа Фюллькруга і той одним рухом обробив м'яч, а другим вбив його у нижній правий кут.

Після перерви ситуація кардинально змінилася. Розлючені парижани влаштували грандіозний пресинг на ворота Грегора Кобеля. Підопічні Луїса Енріке кидалися на кожен м'яч, кожного футболіста "Боруссії". ПСЖ не давав можливості супернику зробити більше трьох пасів, проте забити не міг.

На 51-й хвилині з інтервалом у кілька секунд гравці французької команди двічі влучили у штангу. Спершу Кілліан Мбаппе не зміг зрівняти рахунок, а потім у стійку влучив Ашраф Хакімі.

Після цього камера вихопила обличчя Мбаппе, який був шокований тим, що відбувається.

Всього ж за другий тайм парижани завдали 11 ударів по воротах проти 7 у німців. При цьому до рамки потрапив 3. У Дортмунда – 0.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні мадридський "Реал" зіграв унічию в гостях мюнхенської "Баварії" у першому півфіналі Ліги чемпіонів. Матч на "Альянці Арені" завершився з рахунком 2:2.

"Борусія" Д Німеччина – ПСЖ Франція 1:0 (1:0, 0:0)

Гол : 1:0 – 36 Фюллькруг.

Боруссія Д - Кобель, Рюерсон (Вольф, 87), Хуммельс, Шлоттербек, Матсен, Забітцер, Джан, Брандт (Нмеча, 87), Санчо, Адейємі (Ройс, 83), Фюлкруг (Мукоко, 90).

ПСЖ - Доннарумма, Хакімі, Маркіньос, Ернандес (Лукас Бералдо, 42), Мендеш, Фабіан Руїс, Вітінья, Заїр-Емері, Дембеле, Барколя (Коло-Муані, 65), Мбаппе.

Попередження : Матсен (19), Фабіан Руїс (53), Шлоттербек (73).