Визначився переможець Roland Garros

17,7 т.

10-кратний чемпіон Roland Garros Рафаель Надаль у фіналі Відкритого чемпіонату Франції-2018 обіграв австрійського тенісиста Домініка Тіма, який вперше у кар'єрі пробився в цю стадію турніру. Зустріч тривала 2 години 44 хвилини і завершилася з рахунком 6:4, 6:3, 6:2.

24-річний Тім, який посідає у рейтингу ATP 8-й рядок, лише в першому сеті чинив опір іменитому супернику. Ключовий момент стався за рахунку 5:4 на користь Надаля, коли австрієць програв свою подачу.

Рафаель Надаль
Домінік Тім

У другому сеті іспанець упевнено брав розіграші, в той час як у Домініка з кожним геймом гра йшла все гірше і гірше. Програючи 1:4, австрійському тенісистові вдалося відіграти два гейми, але на більше сил у андердога забракло.

Домінік Тім

У третьому сеті у Надаля сильною судомою звело ліву руку, і він був змушений взяти медичний таймаут. Надалі іспанський тенісист працював практично однією рукою, що не завадило йому перемогти і стати 17-разовим переможцем турнірів "Великого шолома".

Домінік Тім

В особистих зустрічах Надаль веде 7:3 (всі матчі відбулися на грунті), але Тім єдиний, хто за останні 2 роки перемагав іспанця на глині. Однак у двох матчах на Roland Garros (у 2014 та 2017 років роках) австрієць взяв у Надаля всього по 7 геймів.

Читайте: Це Україна! Світоліна відзначилася яскравими фото в Instagram

Нагадаємо, що на день раніше у драматичній боротьбі визначилася переможниця у жіночому одиночному розряді Roland Garros.