Конкурс

/теніс

Світоліна у важкому матчі пробилася у чвертьфінал Australian Open

26.5тЧитати матеріал російською

Українка Еліна Світоліна у надважкому матчі зуміла зломити опір американської тенісистки Медісон Кіз — 6:2, 1:6, 6:1 і вийшла у чвертьфінал Australian Open.

У першому сеті американка допустила багато помилок і виглядала розбалансованою в усіх компонентах гри, чим і скористалася Світоліна, без особливих проблем довівши сет до перемоги.

Картина різко змінилася у другому сеті, в якому Кіз взяла дві подачі Світоліної і повністю домінувала.

Усе вирішилося у третьому сеті на подачі українки, який тривав 15 хвилин. За рахунку 1:1 у американки було 5 брейк-пойнтів на подачі Світоліної, але вона змогла її втримати і після цього взяла 4 гейми поспіль, вигравши важкий матч.

Тенісистки провели на корті 1 годину і 36 хвилин. На рахунку Еліни Світоліної у цьому матчі — 3 ейси, 4 подвійні помилки, 22 результативні удари і 16 невимушених помилок. Медісон Кіс виконала 3 ейси за однієї подвійної помилки, 37 результативних ударів і 34 невимушені помилки.

Ця перемога стала першою для українки в очному протистоянні з Медісон Кіз, якій до цього вона двічі програвала.

Після матчу Світоліна була задоволена своєю грою.

"Сьогодні я чудово відіграла. У другому сеті Медісон зіграла відмінно, тому мені потрібно було піднімати рівень своєї гри. Я була дуже рада, що впоралася із тиском за рахунку 1:1 у третьому сеті. Задоволена своїм виступом. Було дуже спекотно, сонце пекло мені прямо в очі. Я була дуже рада, що виграла", — сказала українка

Світоліна, як і в минулому році, знову зіграє у чвертьфіналі Australian Open. Її суперницею буде 4-а ракетка світу японка Наомі Осака.

Як повідомляв OBOZREVATEL, найкраща тенісистка України Еліна Світоліна встановила рекорд серед українських спортсменів за кількістю перемог у матчах основної сітки Australian Open.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Australian Open" на сайті "OBOZREVATEL".