Конкурс

/теніс

Шок та істерика: легендарний Федерер виконав найбільш чумовий удар US Open - опубліковано відео шедевра

7.8тЧитати матеріал російською

Легендарний швейцарський тенісист Роджер Федерер відзначився неймовірним за виконанням ударом під час матчу Відкритого чемпіонату США - US Open . У поєдинку проти австралійця Ніка Кірьоса 20-разовий переможець турнірів Великого шолома ошелешив не тільки глядачів, а й суперника, витягнувши надважкий м'яч.

У третьому сеті за рахунку 3:3 Кірьосу вдалося відправити м'яч під самісеньку лінію половини Федерера. Нік вже був готовий святкувати перемогу в розіграші, але на його подив швейцарцю вдалося дістатися до м'яча і в обвід сітки відправити його точно в корт. Австралієць в цей момент не приховував емоцій, ледь не хапаючись за голову.

"Якби хтось інший зробив таке в матчі проти мене, я б не зрадів. Але це Роджер. Це був абсолютно нереальний удар", - прокоментував Кірьос після гри, яку Федерер довів до перемоги в трьох партіях - 6:4, 6 :1, 7 5.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Роджер Федерер сенсаційно вилетів з US Open, поступившись в 1/8 фіналу ще одному представнику Австралії.