Шарапова і збірна Росії зганьбилися в Кубку Федерації

13,8 т.

Жіноча збірна Росії з тенісу без шансів поступилася команді Нідерландів у чвертьфіналі Кубка Федерації. Росіянки вперше в історії в домашньому матчі програли з рахунком 0:3. 6 лютого Кікі Бертенс перемогла Катерину Макарову з рахунком 6:3, 6:4, а Ріхел Хогенкамп виявилася сильнішою Світлани Кузнєцової (7:5, 6:7, 10:8 ). 7 лютого Бертенс здобула перемогу над Кузнєцовою (6:1, 6:4), гарантувавши своїй команді місце у півфіналі. Марія Шарапова була заявлена ??на парну зустріч, однак на корт не вийшла. Голландки за вихід у фінал посперечаються або з француженками, або з італійками. Збірній Росії належить стиковий матч за право залишатися першою у Світовій групі Кубка Федерації. Суперник стане відомий пізніше.

Читайте: "Останній раз". Агент Шарапової зробив сенсаційну заяву про знамениту тенісист

ку

26 січня після поразки від Серени Вільямс у чвертьфінальному матчі Відкритого чемпіонату Австралії Шарапова заявила, що не зіграє за збірну через травму. Однак їй необхідно було потрапити до складу команди для можливості взяти участь в Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.