Найкращий тенісист України ефектно обіграв росіянина на супертурнірі в Барселоні

11,9 т.

Перша ракетка Укрїни Олександр Долгополов здолав росіянина Євгена Донського на старті тенісного турніру в Барселоні з призовим фондом у 2,5 млн доларів. У другому колі Barcelona Open BancSabadell наш співвітчизник здобув перемогу в трьох партіях - 4:6, 7:6 (11:9), 6:4.

27-річний киянин зумів перемогти в практично безнадійному матчі. Суперники провели на корті трохи більше двох годин, а вирішальним став тай-брейк другого сету. Українець поступався з рахунком 1:5, але зумів виграти партію.

У вирішальному сеті Долгополов спокійно довів зустріч до перемоги.

Читайте: Українська тенісистка отримала престижну премію за відданість збірній

Наступним суперником Олександра стане господар кортів під п'ятим номером Роберто Баутіста Агут.

Як повідомляв "Обозреватель", збірна України пробилася до еліти світового тенісу.