Прийміть участь
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь

Найкращий тенісист України ефектно обіграв росіянина на супертурнірі в Барселоні

6.2тЧитати матеріал російською

Перша ракетка Укрїни Олександр Долгополов здолав росіянина Євгена Донського на старті тенісного турніру в Барселоні з призовим фондом у 2,5 млн доларів. У другому колі Barcelona Open BancSabadell наш співвітчизник здобув перемогу в трьох партіях - 4:6, 7:6 (11:9), 6:4.

27-річний киянин зумів перемогти в практично безнадійному матчі. Суперники провели на корті трохи більше двох годин, а вирішальним став тай-брейк другого сету. Українець поступався з рахунком 1:5, але зумів виграти партію.

У вирішальному сеті Долгополов спокійно довів зустріч до перемоги.

Наступним суперником Олександра стане господар кортів під п'ятим номером Роберто Баутіста Агут.

Як повідомляв "Обозреватель", збірна України пробилася до еліти світового тенісу.

Читайте всі новини по темі "ATP" на сайті "OBOZREVATEL".