Шолом Джокера. Сербський тенісист із рекордом виграв Roland Garros

4,6 т.
Новак Джокович

Серб Новак Джокович (1) виграв Відкритий чемпіонат Франції з тенісу. У фіналі Roland Garros 29-річний Джокович здобув вольову перемогу над британцем Енді Марреєм (2) - 3:6, 6:1, 6:2, 6:4.

За 3 години 5 хвилин, які тривав матч, Джокович зробив чотири ейси, припустився двох подвійних помилок і виграв 72% м'ячів на перших подачах. Водночас Маррей п'ять разів подав на виліт, зробив три подвійні помилки, а також виграв 55% перших подач.

Таким чином Джокович став першим тенісистом з 1969 року, який зміг виграти всі чотири "Шоломи" поспіль. Тепер для завоювання "кар'єрного шолома" Новаку залишається виграти Australian Open.

"Знаю, що Серена Вільямс ставала чемпіонкою трьох турнірів "Великого шолома" поспіль. Це навіть називають "Шоломом Серени". Звучить зухвало, але назва "Шолом Джокера" мені дуже подобається", - заявив переможець.

Читайте: У Парижі двічі зірвали матч українки проти кращої тенісистки світу

Нагадаємо, що напередодні на Rolland Garros відбувся жіночий фінал, в якому перша ракетка світу Серена Вільямс сенсаційно програла іспанці Гарбінє Мугуруса.