Українка ефектно обіграла кращу тенісистку світу на великому турнірі

46,1 т.
Еліна Світоліна

Українка Еліна Світоліна вразила гучною сенсацією на великому тенісному турнірі в Брісбені з призовим фондом 1 млн доларів. У чвертьфіналі одеситка обіграла першу ракетку планети Анжелік Кербер.

Наша співвітчизниця обіграла знамениту німкеню у трьох сетах. Матч завершився ефектною перемогою Світоліної з рахунком 6:4, 3:6, 6:3.

Напружений поєдинок на австралійському корті тривав 1 годину 59 хвилин. За цей час Світоліна зробила сім подач навиліт, реалізувавши 5 із 12 брейкпоінтів.

Читайте: З кращою тенісисткою України трапився неприємний конфуз на престижному турнірі: опубліковано відео

У півфіналі 23-річна українка зіграє з третім номером посіву Кароліною Плішковою з Чехії.

Нагадаємо, у 1/8 фіналу в Брісбені Світоліна зробила неймовірний камбек проти американки Роджерс.