Прийміть участь
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь

Збірна Росії зганьбилася в півфіналі чемпіонату Європи з футзалу

30.3тЧитати матеріал російською

Збірна Росія з футзалу програла Португалії в півфіналі чемпіонату Європи. Зустріч в Любляні завершилася з рахунком 2:3.

У першому таймі підопічні Сергія Скоровіча вже на четвертій хвилині після удару бразильця Ліми відкрили рахунок у грі. У другій половині зустрічі росіяни зіграли бездарно в захисті, дозволивши португальцям забити тричі.

Свій другий гол росіяни забили за 49 секунд до кінця матчу, замінивши голкіпера на польового гравця.

Росія - Португалія - 2:3 (1:0)
Голи: Едер Ліма, 4, 40 - Андре Коельо, 31, 36, Бруно Коельо, 40

Росія: Замтарадзе - Робіньо, Едер Ліма, Чішкала, Давидов - Лиско, Абрамов, Ніязов, Абрамович, Афанасьєв, Ромуло, Ескердінья, Милованов
Португалія: Андре Соуза - Педро Карі, Бруно Коельо, Жоао Матош, Рікардіньо - Андре Коельо, Тунья, Нілсон, Фабіу Сесіль, Марсіо, Пані Варела, Тіаго Бріту

Попередження: Робіньо, 40. Сергій Абрамов, 40. - Тунья, 22. Анілтон Варела, 32.

У другому півфіналі зіграють Іспанія і Казахстан. Переможець матчу розіграє "золото" з Португалією, який програв битиметься за "бронзу" з Росією.

Нагадаємо, що збірна України в чвертьфіналі гідно програла Іспанії.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Європи по футзалу" на сайті "OBOZREVATEL".