/ Інші види спорту

Українці виступили на історичному ЧС з дзюдо: результати

4.4т
Читати матеріал російською

Збірна України з дзюдо не змогла здобути медалей чемпіонату світу в Будапешті, проте набула цінного досвіду. Про це, підбиваючи підсумки турніру, заявив президент національної Федерації Роман Насиров.

"Вітаю нашу збірну з завершенням змагань! Кращий результат показав лідер збірної, чинний чемпіон Європи Георгій Зантарая. У Будапешті він здобув чотири перемоги і дійшов до 1/4 фіналу. Дарина Білодід змагалася в 1/8 фіналу. Команда повертається з Будапешта з досвідом, хоча і без нагород ", - написав функціонер на своїй сторінці в Facebook.

Він також зазначив, що вперше на світовій першості проводилися "змішані" командні змагання. Вони вже включені до програми літніх Олімпійських ігор 2020 року.

Як повідомляв "Обозреватель", президент Росії Володимир Путін влаштував переполох на відкритті чемпіонату світу з дзюдо в Будапешті.

Дізнавайся результати матчів Ліги чемпіонів у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "дзюдо" на сайті "OBOZREVATEL".