Українка з рекордом виграла етап "Діамантової ліги"

17,4 т.
Українка з рекордом виграла етап 'Діамантової ліги'

17-річна українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виграла етап знаменитої "Діамантової ліги". Черговий тур престижної серії комерційних змагань з легкої атлетики пройшов напередодні в Досі, Катар.

Юна дніпрянка взяла висоту 1,96 м, ставши наймолодшою переможницею турніру, при цьому встановивши особистий рекорд.

"Я була дуже здивована своєю перемогою, тому що я наймолодший учасник. Я тут вперше, і мені дуже хотілося б знову повернутися в Доху", - прокоментувала свій успіх наша співвітчизниця.

Ще одну медаль завоювала стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук. 23-річна спортсменка Хмельниччини всього 2 см програла переможниці

1. Катерині Ібаргуен (Колумбія) – 6,76

2. Марина Бех-Романчук (Україна) – 6,74

3. Брук Стреттон (Австралія) – 6,73

"Бронза" в активі Ганни Рижикової. Уродженка Дніпра на дистанції 400 метрів з бар'єрами показала кращий результат у сезоні 54,82 с.

1. Далайла Мухаммад (США) – 53,61

2. Ешлі Спенсер (США) – 54,72

3. Анна Рижикова (Україна) – 54,82

Читайте: 17-річна українська чемпіонка ЮОІ Ярослава Магучіх вразила мережу красою

У січні Ярослава Магучіх і Катерина Тбашнік зайняли два перших місця на престижному легкоатлетичному турнірі в чеському містечку Густочепе.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в жовтні минулого року на Юнацькій Олімпіаді Магучіх викликала справжній фурор, завоювавши "золото" у стрибках у висоту.