Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Україна драматично програла Іспанії в чвертьфіналі чемпіонату Європи з футзалу

6.7тЧитати матеріал російською

Збірна України з футзалу програла Іспанії чвертьфінальний поєдинок чемпіонату Європи. Зустріч на арені в Любляні завершилася з рахунком 0:1.

Долю зустрічі вирішив єдиний гол, які "синьо-жовті" пропустили в кінці першого тайму. Решту часу точилася вперта боротьба і підопічні Олександра Косенка намагалися перевести гру в додатковий час, але успіху це не принесло.

Україна - Іспанія - 0:1 (0:1)
Гол: Пола, 18

Україна: Євген Іваняк - Володимир Разуванов, Сергій Журба, Тарас Королишин, Петро Шотурма - Олександр Педяш, Андрій Лисенко, Андрій Хамдамов, Михайло Грицина, Микола Білоцерківець, Микола Грицина, Руслан Шеремета,
Іспанія: Пако Седано - Пола, Карлос Ортіс, Алекс, Мігелін - Адольфо, Бебе, Лін, Марк Толра, Рафа Усін, Серхіо Лосано, Солано, Хоселіто Фернандес

Попередження: Сергій Журба, 22

Удари (в створ): 12 (3) - 33 (13).

Нагадаємо, наша збірна на груповому етапі здобула яскраву перемогу над Румунією (3:2) і в емоційному матчі поступилася Португалії (3:5).

Як повідомляв "Обозреватель", вболівальники збірної Росії жорстко розкритикували свою команду за гру на чемпіонаті Європи з футзалу.

Читайте всі новини по темі "футзал" на сайті "OBOZREVATEL".