/ Інші види спорту

Вперше в історії! Український плавець встановив світовий рекорд

26.8т
Читати матеріал російською

Український плавець Михайло Романчук зі світовим рекордом став переможцем сьомого етапу Кубка світу, який проходить в столиці Катару.

У Досі 23-річний уродженець Рівного проплив 1,5 кілометра вільним стилем за 14:51.61, показавши найкращий час за всю історію проведення змагань. "Срібло" дісталося чеському спортсмену Яну Мікі (14: 58.30), бронзову медаль виборов представник Угорщини Гергелі Гюрте (14:59.88).

"Я дуже щасливий встановити цей рекорд перед олімпійським сезоном", - прокоментував свій успіх наш співвітчизник.

Нагадаємо, що рівно рік тому Михайло також встановив світовий рекорд в Досі. Українець виграв чемпіонату світу з плавання на короткій воді (басейн 25 м), ставши кращим на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "плавання" на сайті "OBOZREVATEL".