8 квітня • оновлено в 16:34

/ Інші види спорту

Легенда дзюдо програв після 154 перемог поспіль: відео поразки

Французький дзюдоїст Тедді Рінер перервав феноменальну переможну серію з 154 сутичок підряд.

Примітно, що сталося це перед рідними вболівальниками – на турнірі серії Grand Slam, який 8-9 лютого приймав Париж.

Тедді Рінер (зліва)

IJF

Кривдником Рінер, який виступає у категорії понад 100 кг, став представник Японії Кокоро Кагеура. Кагуера в дуелі третього раунду змагань зловив суперника на контратаки і уклав його на килим. Публіка гідно оцінила подвиг японця і влаштували йому овацію.

Для Рінер ця поразка стала всього третьою у кар'єрі. Раніше він програв у півфіналі Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні, а також в фіналі чемпіонату світу 2010.

Легендарний француз є дворазовим олімпійським чемпіоном і 11-разовим переможцем світової першості.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська дзюдоїстка Дарина Білодід виграла "золото" на турнірі серії Grand Slam у Парижі, перемігши чемпіонку світу.

Хто з ким зустрічається в українському спорті, дізнавайся у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "дзюдо" на сайті "OBOZREVATEL".