Україна здобула "золото" і "срібло" на Кубку світу зі стрільби

14,5 т.
Павло Коростильов

Українці блискуче стартували на етапі Кубка світу з кульової стрільби, який проходить у Мюнхені. Наші співвітчизники вже завоювали золоту і срібну медалі.

Перше місце в стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів зайняв Павло Коростильов. 20-річний уродженець Львова обійшов у фіналі, екс-чемпіона світу японця Томоюки Мацуда, а також чотириразового олімпійського чемпіона з Південної Кореї Чин Джон О.

Читайте: Українка здобула "золото" чемпіонату Європи з самбо, жбурнувши росіянку у фіналі через голову

Крім того, Коростильов встановив новий світовий рекорд серед молоді, набравши в цілому 240.9 балів.

"Срібло" Україна принесла наша олімпійська чемпіонка 2014 Олена Костевич. 32-річна спортсменка у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м пропустила вперед лише представницю Греції Анну Коракакі, відставши від неї менше, ніж на три бали (241.2 і 238.3 відповідно). "Бронза" дісталася китаянці Юмей Лін.

Читайте: Україна зробила золотий дубль на чемпіонаті Європи з карате

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Україна виграла "золото" Гран-прі Європи зі стрільби з лука.