Україна виграла Кубок світу з велоспорту, влаштувавши фурор у США: з'явилися яскраві фото та відео

20.4тЧитати новину російською

Українські спортсмени викликали справжній фурор на Кубку світу з велоспорту на треку, який завершився в Каліфорнії (США). На заключному етапі наші співвітчизники здобули дві медалі - "золото" і "срібло". При цьому відразу троє українців стали переможцями Кубка світу.

Чемпіонка Європи в кейріні Любов Басова стала переможницею КМ у жіночому кейріні, набравши після чотирьох етапів 1325 очок. У США українка здобула срібну медаль у спринті, випередивши росіянку Анастасію Войнову і пропустивши вперед німкеню Крістіну Фогель.

А ось харків'янка Олена Старикова за підсумками чотирьох етапів виграла Кубок світу в дисципліні "спринт". У загальному заліку вона випередила іспанку Таню Кальво Барбер і ту саму Фогель із Німеччини.

Ще одна представниця України Тетяна Клімченко здобула в Каліфорнії "золото" у скретчі. А ось у підсумковому рейтингу після 4-х етапів Таня виявилася другою.

Серед чоловіків переможцем Кубка світу в спринті став Андрій Винокуров. Він набрав 1525 очок, обігнавши поляка Каміла Кучинського (1475) і росіянина Павла Якушевського (1260). Крім того, за результатами чотирьох етапів українець став третім в кейріні.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що  український велосипедист влаштував криваві розбірки з лідером під час гонки.

Читайте всі новини по темі "велоспорт" на сайті "Обозреватель".