Український гімнаст виграв кваліфікацію на чемпіонаті Європи, випередивши росіянина

3.7тЧитать на русском

Чемпіон Олімпіади в Ріо Олег Верняєв став переможцем у кваліфікації на чемпіонаті Європи. На змаганні в румунському Клужі наш співвітчизник випередив основних конкурентів із Росії та Великобританії, завоювавши перше місце.

23-річний уродженець Донецька, чудово відпрацювавши на всіх снарядах, набрав 85.966 бала. Фінал багатоборства у чоловіків відбудеться у п'ятницю, 21 квітня. У цей же день пройде фінал багатоборства і у жінок.

Олег Верняєв

Нагадаємо, що кілька тижнів тому Верняєв став переможцем загального заліку Кубка світу зі спортивної гімнастики.

Після того, як Олег виграв етап Кубка світу в Штутгарті і здобув "срібло" в Ньюарку для загальної перемоги йому було необхідно набрати лише 25 очок, що українець успішно і зробив.

Підписуйся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, щоб бути в курсі головних подій України і світу https://m.me/obozrevatel

Приєднуйтесь до груп "СпортОбоз" на Facebook і VKontakte, слідкуйте за оновленнями!