Українці зайняли весь подіум на чемпіонаті Європи з акватлону | Обозреватель 26 червня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Українці зайняли весь подіум на чемпіонаті Європи з акватлону

28.9тЧитати новину російською

Українці виграли всі три медалі чемпіонату Європи з акватлону в категорії "Еліт", який відбувався у французькому Шатору. Наші спортсмени посіли перші три рядки підсумкового протоколу.

Олексій Сюткін з результатом 27:33 посів перше місце, Єгор Мартиненко показавши такий же час опинився на другій сходинці і Дмитро Маляр, відставши на 5 секунд задовольнявся "бронзою".

Нагадаємо, що акватлон - це боротьба у воді і під водою. Була створена Ігорем Островським на початку 1980-х років у Москві.

Нагадаємо, що раніше Україна виграла "срібло" юніорського чемпіонату Європи із синхронного плавання.

Читайте всі новини по темі "водні види спорту" на сайті "OBOZREVATEL".