Миттєва смерть. Україна неймовірно програла чвертьфінал Євро-2016 з футзалу

11,4 т.

Збірна України з футзалу не змогла вийти в півфінал Євро-2016. У драматичному матчі наші співвітчизники поступилися господарям турніру сербам - 1:2.

Зустріч почалася для українців із холодного душу. Вже на другій хвилині після незрозумілої помилки голкіпера Сербія повела в рахунку. Відразу після цього підопічні Олександра Косенка створили два прекрасні моменти, але обидва рази суперників врятувала штанга. Всю першу половину гри наші провели біля чужих воріт, але так і не змогли змусити сербів починати з центру поля.

Успіх прийшов до збірної України на четвертій хвилині другого тайму - точний удар вдався Миколі Грицину. На куражі "жовто-сині" створили ще кілька небезпечних моментів, але не змогли їх реалізувати.

Після цього на майданчику почалася справжня рубка. Серби не соромилися відверто симулювати порушення з боку наших співвітчизників, але арбітри не завжди звертали на це увагу.

Розв'язка наступила за секунду до фінальної сирени: Симича впустили в штрафний і той в дотик розстріляв сітку за спиною Іваняка. Таким чином, наша команда залишає чемпіонат Європи.

Читайте: Чемпіонат Європи-2016 з футзалу: розклад, результати, таблиці