Знаменита українська гімнастка завоювала п'ять золотих медалей на престижному турнірі в США

8,8 т.

Знаменита українська гімнастка Ганна Різатдінова завоювала п'ять золотих медалей на турнірі в Лос-Анджелесі (США).

У перших змаганнях олімпійського циклу LA Lights 2016 кримчанка була сильнішою у всіх видах програми, добувши п'ять вищих нагород з п'яти можливих. Різатдінова виграла багатоборство і всі окремі види. На цьому турнірі гімнастка показала два нові вправи: з м'ячем та стрічкою під запальну самбу. Тренерський штаб прийняв рішення залишити з минулого року вправу з обручем, яку поставили практично перед самим чемпіонатом світу, де спортсменка з нею виграла бронзу, інформує прес-служба Федерації гімнастики України.

Читайте: Українські гімнастки відмовилися виступати на турнірах в Росії

У найближчих планах гімнастки - міжнародний старт "Міс Валентин", який пройде в Естонії вже 11 лютого, а також Кубок України - з 18 по 22 лютого в Ужгороді.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Різатдінова досі не може усвідомити того факту, що Крим тимчасово окупований Росією. За визнанням кримчанки, нещодавно вона побувала на півострові, і тепер їй необхідний час для того, щоб прийти в себе.