19-річний українець виграв "золото" міжнародного турніру з плавання

4,1 т.
19-річний українець виграв 'золото' міжнародного турніру з плавання

Українець Михайло Романчук завоював золоту медаль на міжнародному турнірі з плавання "Золотий тур", що проходив в французькому Ам'єні. 19-річний уродженець Рівного став першим на дистанції 800 метрів вільним стилем. Наш співвітчизник в драматичній боротьбі вирвав перемогу в одного з господарів змагань - француза Дамьєна Жолі. Михайло випередив опонента всього на 0,05 секунди.

Читайте: Семиразова чемпіонка світу з плавання приголомшила світ спорту своїм рішенням

Третім фінішував ще один українець Сергій Фролов. Пізніше на дистанції 400 метрів він також завоював "бронзу", а ось Романчук став четвертим.

Варто відзначити, що серед дівчат Україну гідно представила Дарина Зевіна. 21-річна киянка зуміла добути відразу три бронзові медалі - Даша посіла треті місця на дистанціях 50, 100 і 200 метрів.

Читайте: Відома плавчиня покінчила життя самогубством

Для довідки: Французька федерація плавання проводить турнір "Золотий тур" в пам'ять про Каміль Мюффо. Олімпійська чемпіонка Лондона трагічно загинула в березні 2015 року в авіакатастрофі під час зйомок реаліті-шоу в Аргентині.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українська плавчиня з рекордом виграла "золото" євротурніру.