Українська дзюдоїстка ефектно перемогла росіянку у фіналі чемпіонату Європи

6,6 т.

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід стала чемпіонкою Європи серед юніорів. У фіналі турніру, що проходив у столиці Болгарії, наша юна спортсменка виборола "золото", перемігши росіянку Юлію Огаркову. Вирішальна сутичка у ваговій категорії до 44 кг не викликала у Даші жодних проблем. Українка впевнено перемогла суперницю, використавши больовий прийом на руку.

Читайте: Україна завоювала 63 медалі на чемпіонаті світу з плавання

Варто зазначити, що Білодід всього 14 (!) років. У Європі її вважають унікальною спортсменкою і пророкують Даші велике чемпіонське майбутнє. Будемо сподіватися, що великі перемоги нашої юніорки ще попереду.

Нагадаємо, нещодавно українські шпажисти виграли чемпіонат світу в Москві, а в Баку 16-річний киянин виграв "золото" на Європейських іграх.