Україна зі світовим рекордом завоювала 80-у медаль Паралімпійських ігор у Ріо

57,7 т.

Плавчиня Анна Стеценко принесла Україні ювілейну медаль на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Уродженка Дніпра виграла "золото" в запливі на 50 м вільним стилем - це 80-я нагорода нашої країни на Паралімпіаді-2016.

Аня подолала дистанцію з результатом 27.34 сек - це новий світовий рекорд. Друге та третє місце в цій дисципліні (S13) зайняли представниці Узбекистану - Мусліма Оділова та Шоксанамхон Тошпулатова відповідно.

Перед цим ще одна українка Марія Лафіна завоювала "срібло" на дистанції 50 м брасом. Наша плавчиня фінішувала другою із результатом 1: 01.92. Перемогу у цьому запливі здобула китаянка Жао Ченг (58.28 сек). "Бронза" дісталася представниці Мексики Патрісії Валле (1: 02.40), а четвертою стала українка Ольга Свідерська (1: 03.20).

Читайте: Український велогонщик став дворазовим чемпіоном Паралімпіади в Ріо

Трохи пізніше 81-е "золото" із паралімпійським рекордом України здобула в естафеті 4х100 м. Наша команда у складі Олександра Комарова, Максима Кріпака, Богдана Гриненка та Дениса Дуброва фінішувала першою із результатом 3: 48.11, випередивши Бразилію та Китай.

Нагадаємо, напередодні український плавець драматично виграв "золото" Паралімпіади-2016.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що ЗМІ розкрили секрет успіху України на Іграх у Ріо.

Паралімпіада-2016: медальний залік турніру