Семеренко не стартувала! Зимові Олімпійські ігри 2018: онлайн трансляція жіночої біатлонної гонки переслідування

10.9тЧитати новину російською

На зимових Олімпійських іграх у південнокорейському Пхенчхані у понеділок, 12 лютого, пройдуть одразу дві гонки у біатлоністів. Першими на трасу вийшли дівчата, які вели боротьбу за медалі в пасьют.

"Обозреватель" вів онлайн-трансляцію жіночої гонки переслідування.

Україна в цій дисципліні представляли дві спортсменки - Віта Семеренко і Анастасія Меркушина, а Валентина Семеренко не стартувала.

Відзначимо, що відбір до пасьюта проходив за підсумками спринтерської гонки, де найкращою у жовто-синій команді стала Віта Семеренко, яка посіла 14-е місце з відставанням в 55 секунд від переможниці Лаури Лаура Дальмаєр з Німеччини.

Як повідомляв "Обозреватель", український біатлоніст Дмитро Підручний показав ідеальну стрілянину під час стартової гонки на Олімпіаді-2018.

Читайте всі новини по темі "Олімпіада-2018" на сайті "Обозреватель".