Біатлон на Олімпіаді: результати України в неймовірній змішаній естафеті

67,5 т.

На Зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані відбулася розкішна змішана естафета з біатлону.

Збірна України, яку в цій дисципліні представляли Ірина Варвинець, Юлія Джима, Дмитро Підручний та Артем Прима, не змогла зачепитися за медалі. "Жовто-сині" боролися за потрапляння в топ-5, однак в підсумку стали сьомими.

Варвинець добре виглядала на трасі до другої стрільби, проте з одним промахом на лежці не змогла утримати високого темпу. У підсумку Ірина по швидкості програла суперницям 20 секунд на останньому колі.

Читайте: Призер Олімпіади-2018 закликав до бойкоту російського етапу Кубка світу з біатлону

Джима, яка прийняла естафету 10-ю, підняла Україну на 6-е місце. Юля також допустила один промах на першій стрільбі, при цьому стійку провела бездоганно.

Дмитро Підручний зумів утримати шосту позицію, використавши по одному доппатрону на обох вогневих рубежах. А ось Артем Прима з двома промахами відкотив нашу команду на 7-у підсумкову позицію, пропустивши вперед Фінляндію.

Переможцями гонки стала збірна Франції. Мартен Фуркад не просто відіграв 40 секунд у лідируючого Арнда Пайффера, а й привіз всім конкурентам більше півхвилини.

"Срібло" здобула Норвегія, яку з 11-го місця на 4-е спершу підняв Йоханнес Бе, а потім ще почин підтримав Свендсен. "Бронзу" у впертій боротьбі з Німеччиною вирвала Італія.

Нагадаємо, раніше Фуркад в божевільній боротьбі виграв "золото" мас-старту, завдяки фотофінішу.