Олімпіада-2016. Україні не вдалося завоювати "бронзу" в чоловічій шпазі

6,4 т.
Олімпійський турнір із фехтування

Чоловіча збірна України з фехтування на шпагах програла команді Угорщини в матчі за бронзову медаль олімпійського турніру. Наші співвітчизники Анатолій Герей, Дмитро Карюченко, Богдан Нікішин, Максим Хворост поступилися із загальним рахунком 37:39

Поєдинок розпочався не дуже динамічно. Шпажисти обох команд були обережними і в перших двох особистих боях не змогли завдати жодного удару.

Справжня боротьба розгорнулася лише з четвертої пари. Як і в програному півфіналі з Італією, Україна пропустила одразу кілька атак, і їй постійно доводилося наздоганяти.

Дуже неприємний момент стався на 6-й хвилині. Дмитро Карюченко отримав травму кисті і лікарям довелося довго "чаклувати" над українцем, але продовжити змагання 36-річний харків'янин уже не зміг. Замість нього битву продовжив Максим Хворост.

Наші спортсмени намагалися змінити хід поєдинку, але максимум, що змогли зробити, це скоротити відставання до 2 очок. Підсумковий рахунок 37:39 і Україна посіла підсумкове четверте місце.

Читайте: "Сподіваємося, що нами пишаються". Харлан щаслива через здобуту медаль для України

Нагадаємо, що після тріумфального чвертьфінального матчу з Росією українці не змогли вийти у фінал Олімпіади, програвши італійцям.