Україна здобула яскраву перемогу на ЧС з хокею U-18

24,8 т.

Юніорська збірна України з хокею виграла в четвертому матчі чемпіонату світу в дивізіоні ІВ, який з 14 по 20 квітня проходить в Києві. Наші співвітчизники здобули красиву перемогу над командою Італії - 3:1.

У стартовому періоді Італія виглядала небезпечніше і завдала пристойну кількість кидків по воротах Владислава Гурка. Кількість перейшла в якість у другому періоді, коли гості все ж вийшли вперед. Дивно, але юних українців виручила гра в більшості, з чим є хронічні проблеми у всіх наших збірних.

Читайте: Вболіваємо за Україну: розклад чемпіонату світу з хокею U-18 в Києві

Ближче до кінця періоду за грубий фол коліно в коліно хокеїст збірної Італії отримав видалення до кінця матчу, а Україна отримала 5 хвилин більшості. І хлопці сповна цим скористалися. Спершу в чисельній перевазі відзначився Кругляков, який підставив ключку під наброс Пересунько, а потім класний кидок вдався Бабчук. І це 2:1.

На жаль, вже в рівних складах, під саму перерву, Пересунько не використав чистий вихід один на один.

Третій період, в цілому, проходив спокійно, а українцям було важливо не підсісти фізично, як це трапилося в поєдинку з угорцями. Благо, господарі в середині періоду закинули третю шайбу, коли Пересунько не без допомоги рикошету від суперника відправив шайбу в за лінію. Міг Пересунько і ще раз забити, але під час гри в меншості Олександр, втікши один на один, воротаря не переграв.

Як підсумок - перемога 3:1.

Подарунок нашій команді раніше зробили японці, які відібрали очки у Угорщини, вигравши 3:2 по буллітам.

Україна гарантує собі перемогу на турнірі і підвищення в класі, якщо 20 квітня обіграє аутсайдера Румунію в основний час.

Україна U-18- Італія U-18 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

Шайби: 28:24 Салвала (Бітетті) - 0:1, 32:27 Кругляков (Пересунько, Сиротенко - більш) - 1:1, 33:24 Бабчук (Середницький, Даниленко - більш) - 2:1, 51:20 Пересунько - 3:1

Воротарі: Гурко - Фадані

Кидки: 28 (4 + 11 + 13) - 18 (11 + 4 + 3)

Нагадаємо, що в першому поєдинку Україна поступилася Японії з рахунком 0:1, у другому вирвала перемогу у Австрії з рахунком 5:3, а в третьому драматично перемогла Австрію.