Російський воротар пропустив ганебний гол між ніг ударом через все поле: відео конфузу

28,9 т.
Еміль Гарипов

Голкіпер російського клубу "Ак Барс" Еміль Гарипов моторошно осоромився під час матчу регулярного чемпіонату Континентальної хокейної ліги. Воротар примудрився пропустити між ніг удар через все поле.

Епічний епізод стався у середині третього періоду матчу проти "Амура". Захисник хабаровчан Павло Турбін несподівано наважився на кидок, коли виходив зі своєї зони. Шайба пролетіла весь майданчик і прошмигнула прямо "в будиночок" Гаріпова, опинившись в сітці воріт господарів.

Читайте: Скандал у збірній України: що загрожує хокеїстам за "злив" матчу ЧС

Варто зазначити, що хокеїсти "Ак Барсу" зуміли виправити ганьбу свого голкіпера. Вони все-таки дотиснули гостей, забивши на 55-й хвилині зустрічі і вирвавши перемогу 2:1.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що кращий хокеїст Росії відмовився повертатися зі США в РФ.