ХК "Донбас" крупно переміг "Білий Барс"

919Читати новину російською

У Дружківці відбувся матч 17-го туру чемпіонату України з хокею між донецьким "Донбасом" і білоцерківським "Білим Барсом". Поєдинок завершився з рахунком 13:1 на користь господарів.

Молода команда Костянтина Буценка впевнена почала матч і навіть мала шанс першими відкрити рахунок, але не змогла реалізувати більшість. Підопічні Анатолія Степанищева виявилися менш поблажливими до суперника і двічі в першому періоді скористалися чисельною перевагою. Однак піти на перерву з комфортною перевагою донеччанам завадив Ілля Генералів, який скористався секундним замішанням оборони і вразив ворота Євгена Напненко.

Незважаючи на те, що обидві команди грають в технічний і комбінаційний хокей, видалення в матчі траплялися досить часто, але при цьому гру можна було назвати грубою. Перші 10 хвилин другого періоду суперника не забивали, нагнітаючи інтригу при мінімальному розриві в рахунку, але закінчення періоду залишилося за більш досвідченими підопічними Анатолія Степанищева: шайби Горбаня, Журуна і Чердака зняли питання про переможця. Відзначимо, що в середині гри Костянтин Буценко зробив заміну голкіпера: замість Сергія Люльчука на льоду з'явився Юрій Краснопольський.

Мабуть, після шайби "в роздягальню" (за 4 секунди до другої перерви) донеччани зловили кураж і видали забійний старт в завершальній третині. На 22-й секунді періоду гол забив Віктор Захаров, а потому ще 40 секунд шайбу закинув Євген Нікіфоров, якому незабаром надався відмінний шанс оформити дубль, але 87-й номер "Донбасу" не реалізував штрафний кидок. Втім, "донбасівці" ще шість разів змогли засмутити білоцерківську команду з гри.

"Донбас" - "Білий Барс" - 13: 1 (2:1, 3:0: 8:0)

1: 0 Журун (Докшін), 09: 02-бол, 2: 0 Буценко (Толстушко), 15:15 -ЕА, 2: 1 Генералів (Дикий, Рубан), 17:58, 3: 1 Горбань (Кочетков), 30:44, 4: 1 Журун (Докшін, Горбань), 33:14, 5: 1 Горище (Журун) , 39: 56-бол, 6: 1 Захаров (Кочетков, Варламов), 40:22, 7: 1 Никифоров (Буценко, Бабинець), 41:07, 8: 1 Кочетков (Захаров, Варламов), 47: 58-ЕА , 9: 1 Толстушко (Буценко, Никифоров), 49:51, 10: 1 Кузьмик (Таран), 51: 47-бол, 11: 1 Никифоров (Толстушко, Буценко), 54:22, 12: 1 Горище (Докшін, Горбань), 55: 20-ЕА, 13: 1 Никифоров (Бабинець), 57:51.

Нагадаємо, що наступний матч "Донбас" проведе на виїзді проти "Кременчука". Гра відбудеться 29 січня о 19:00.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат України з хокею" на сайті "Обозреватель".