Україна здобула вольову перемогу над Англією

12,3 т.

Збірна України з хокею в заключному поєдинку чемпіонату світу в Дивізіоні 1В вирвала перемогу у команди Англії. Зустріч у Загребі завершилася з рахунком 2:1.

У першому таймі англійці заволоділи перевагою, і нашим хокеїстам здебільшого доводилося піклуватися про безпеку власних воріт. Натиск номінальних гостей продовжився і в другому періоді, і на 22-й хвилині Філліпс відкрив рахунок.

Після цього підопічні Петера Расселла дещо збавили оберти, дозволивши українцям відквитати одну шайбу. Переможний гол забив Побєдоносцев за 4 хвилини до кінця гри: Шафаренко увірвався в зону, об'їхав ворота і віддав точний пас на Олександра, який з півтора метра не схибив.

Україна - Великобританія - 2:1

Шайби : 0:1 - Філліпс (Лаховіч, Батч), 21:54. 1:1 - Чернишенко (Гаврик) - 44:25. 2:1 - Побєдоносцев (Гаврик, Шафаренко) - 56:04.

Штраф: 6 - 8.

Воротарі: Захарченко - Баунс.

Читайте: Україна сенсаційно програла Литві на чемпіонаті світу з хокею

Після цього успіху підопічні Олександра Савицького посіли проміжне перше місце в підсумковій таблиці. Перешкодити нашим хокеїстам так фінішувати можуть литовці, якщо в основний час обіграють господарів турніру, хорватів. Початок матчу о 21:00.