У Росії стартовий матч чемпіонату світу з хокею завершився розгромом США

14,3 т.

У Росії стартував чемпіонат світу з хокею, який пройде з 6 по 22 травня.

У першому ж турі відбулася справжня сенсація - збірна США несподівано розгромно програла Канаді - 1:5.

Номінальні гості відкрили рахунок вже на п'ятій хвилині - автором першої шайби "кленових" став Марун. Буквально в наступній атаці американці зусиллями Холла відновили статут-кво.

Читайте: Чемпіонат світу з хокею-2016: де дивитися, розклад і результати матчів

Здавалося, на глядачів чекає захоплюючий поєдинок з великою кількістю голів. Проте, канадці не дозволили молодій команді США боротися з собою на рівних. Гості повністю перехопили ініціативу, грамотно граючи в атаці й надійно діючи в обороні. Як результат - чотири шайби і тотальна деклассація суперника.

У паралельному матчі групи В все вирішилося в додатковий час. Швеція дотиснула Латвію в овертаймі, здобувши непросту перемогу з рахунком 2:1.

Читайте: Курйозне зізнання Путіна про хокей вразило інтернет

Сьогодні також відбудуться ще 2 поєдинки: Фінляндія зіграє з Білоруссю, а Росія поміряється силами із Чехією.

Нагадаємо, раніше збірна України виграла чемпіонат світу в Дивізіоні ІВ і вийшла до групи А світового хокею.