Збірна України не змогла пробитися на Олімпіаду-2018

7,3 т.

У третьому турі кваліфікаційного турніру на Олімпіаду-2018 збірна України з хокею програла команді Японії і не змогла пробитися в наступний етап, припинивши боротьбу за єдину путівку на Ігри.

Зустріч у Саппоро завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів. Запекла боротьба у вирішальному матчі за єдину путівку в наступний етап йшла до останніх хвилин. Схилити чашу терезів на свою сторону господарі зуміли лише у третьому періоді, коли двічі вразили ворота Едуарда Захарченка. Незабаром відквитати один гол вдалося Петранговському, але щоб дотиснути суперника команді Савицького не вистачило часу.

Японія - Україна - 2:1 (0:0, 0:0, 2:1).

Шайби : 1:0 Такагі (Осава), 46:19, 2:0 Обара, 50:32, 2:1 Петранговський (Гніденко), 54:36.

Читайте: Сомалі та Монголія чекають. Збірна України поїхала в Росію на ЧС з хокею із м'ячем

Нагадаємо, що в першому турі групового етапу наші хокеїсти обіграли румунів, а в другому - яскраво розгромили команду Хорватії

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що літак збірної України потрапив у халепу під час посадки в Японії.