Російський хокеїст спровокував масову бійку, покалічивши відразу трьох суперників

6,7 т.
Григорій Панін

Російський хокеїст Григорій Панін став головною дійовою особою в матчі Кубка Гагаріна між "Витязем" і ярославським "Локомотивом". Захисник подільського клубу уклав на лід відразу трьох суперників, причому двом із них завдав серйозні травми.

Інцидент стався за шість хвилин до кінця другого періоду за рахунку 2:0 на користь "залізничників". Спочатку Панін справив грубий силовий прийом, вдаривши ліктем у голову Максима Тальбо, чим спровокував масову бійню. Під час неї Григорій травмував Брендона Козуна, який у буквальному сенсі повз із майданчика.

Читайте: Відомий хокеїст образившись, рубонув коником між ніг суперника

А після цього гравець "Витязя" зійшвся в кулачному бою з чеським легіонером "Локомотива" Якубом Накладалом, якого потужним ударом повалив на лід. Паніну був виписаний 50-хвилинний штраф, а після гри він був дискваліфікований на 8 матчів.

Як повідомляв "Обозреватель", зірка НХЛ Сідні Кросбі отримав ключкою по голові після ганебного вчинку в матчі НХЛ.