Хокеїсти збірної України влаштували бійку на Єврочелленджі

30,6 т.
Бійка українських хокеїстів

Збірна України з хокею зуміла здобути нелегку перемогу над Південною Кореєю на Єврочелленджі-2016, який проходить у Польщі - 3:2 (ОТ). При цьому "жовто-сині" відзначилися бійкою під час поєдинку.

Інцидент стався в середині першого періоду за рахунку 0:0. Одним із головних "героїв" заварушки став форвард "Кременчука" Юрій Петранговський, якого корейські захисники завалили на "п'ятачку".

Читайте: Збірна Росії з хокею перед "друзями Путіна" зганьбилася на Кубку Першого каналу

Буквально через пару хвилин українці реалізували більшість, закинувши першу шайбу. Після комбінації Рамазанова і Кузьмика атаку "жовто-синіх" завершив Мельников.

У другому періоді обмінялися голами, після чого наші довго утримували мінімальну перевагу, але на початку третьої 20-хвилинки знову пропустили.

Переможець матчу визначився в овертаймі. Вирішальну шайбу закинув нападаючий "Донбасу" Шаміль Рамазанов.

Україна - Південна Корея - 3:2 ОТ (1:0, 1:1, 0:1, 1:0).

Шайби: 1:0. Мельников (Рамазанов, Кузьмик) - 14:25-бол., 2:0. Лялька (Петранговський) - 31:24, 2:1. Чонгхун (Тайан) - 32:58-бол., 2:2. Янгсан (Ерік) - 42:31-бол., 3: 2. Рамазанов (Лялька) - 64:37-бол.