Юні хокеїсти влаштували шалену бійку в матчі

3.5тЧитати новину російською

Американські хокеїсти-школярі влаштували масову бійку під час матчу дитячих команд у Пенсільванії. Поліція за підсумками бійки нікого не заарештувала, але почала розслідування.

У третьому періоді зустрічі шкільних команд "Рідлі" і "Сентрал Бакс Уест" зав'язалася бійка, в результаті якої один із хокеїстів потрапив до лікарні зі зламаним носом і розбитим обличчям.

Лікарі наклали п'ять швів на обличчя школяра. На момент початку бійки хокеїсти "Рідлі" програвали з рахунком 1:7.

Не так давно бразильські футболісти влаштували люте побоїще під час матчу. Інцидент стався на 89-й хвилині поєдинку принципових суперників, коли на табло світився рахунок 1:1