Зрадник "Динамо" зганьбився в матчі за "Шахтар" - відеофакт

35,9 т.
Зрадник 'Динамо' зганьбився в матчі за 'Шахтар' - відеофакт

Нападаючий донецького "Шахтаря" Жуніор Мораес, який зі скандалом перейшов зі столичного клубу до "гірникiв", не зміг реалізувати пенальті в матчі 26-го туру Прем'єр-ліги.

Бразильський футболіст збірної України на 22-й хвилині гри з "Маріуполем", виконуючи одинадцятиметровий удар, не влучив по воротах.

Відзначимо, що в цій зустрічі, що завершилася з рахунком 1:0, у другому таймі інший футболіст "Шахтаря" також не зміг реалізувати пенальті.

Нагадаємо, що в минулому турі в грі з "Динамо" Мораес не забив пенальті, позбавивши свою команду перемоги.

Читайте: "Шахтар" втратив половину команди

Як повідомляв OBOZREVATEL, в серпні 2018 го Жуніор Мораес підписав контракт з "Шахтарем", після чого його сприйняття багато в чому змінилося - з просто "кращого форварда Прем'єр-ліги" бразилець став ненависним зрадником "Динамо".