"Зоря" – АЕК – 1-4: дивитися онлайн-трансляцію матчу Ліги Європи

Зоря АЕК

Луганська "Зоря" в матчі третього туру групового турніру Ліги Європи приймала на своєму полі одного з лідерів грецької Суперліги АЕК.

Команда Віктора Скрипника грала з колективом з Салонік на поле стадіону "Славутич-Арена" в Запоріжжі. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Зоря – АЕК.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ЗОРЯ – АЕК

Ліга Європи. 3-й тур

Група G

Запоріжжя, стадіон "Славутич-Арена"

Головний арбітр: Вільям Коллам (Шотландія)

"Зоря" (Луганськ, Україна) – АЕК (Салоніки, Греція) – 1:4

Голи: Танкович, 7, Манталос, 34, Лівайя, 54, 82

"Зоря": 30. Шевченко – 15. Вернидуб, 20. Абу Ханна, 7. Кочергін, 10. Хомченовський, 21. Іванисеня, 28. Громов, 97. Циганікс, 80. Юрченко, 8. Луньов, 22. Кабан

Запасні: 23. Василь, 5. Руфат, 45. Фаворов Д., 4. Цвек, 27. Назарин, 9. Перович, 50. Гринь, 90. Сайядманеш, 11. Гладкий

АЕК: 1. Цінтотас – 5. Неделчару, 22. Інсуа, 24. Сварнас, 88. Васілантонопулос, 19. Чигринський, 6. Крстічіч, 17. Танкович, 20. Манталос, 28. Шахов, 10. Лівайя

Запасні: 30. Атанасіадіс, 99. Теохаріс, 3. Лопеш, 26. Хнід, 15. Лаці, 25. Галанопулос, 44. Шабанаджовіч, 70. Ботос, 11. Ансаріфард, 52. Хрістопулос, 53. Махерас, 14. Албаніс

____________________________________

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Вітаємо вас, дорогі друзі. Луганська "Зоря" сьогодні спробує здобути першу перемогу в нинішньому розіграші Ліги Європи.

50 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На стадіон команди прибули.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Розминка йде. До речі, у греків Чигринський та Шахов в основі.

4 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Виходять гравці на поле.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Гості розіграли з центра поля.

2. Небезпечний простріл від Васілантонопулоса. Шевченко у грі.

5. Гра на зустрічних курсах у нас.

7. 0:1. Ось такий початок. Простріл від лицьової Танкович перетворює в гол з шести метрів.

10. Юрченко рукою зіграв.

12. У господарів поки взагалі ударів немає.

14. Танкович вивалився на Шевченка. Микита потягнув.

17. "Зоря" намагається атакувати.

19. Кабаєв тепер рукою грає в атаці.

21. Тисне "Зоря", але ударів немає взагалі.

23. Кочергін вище воріт пробив метрів з 14.

25. Кочергін з 18 метрів в руки воротарю.

27. Кочергін дуже активний зараз. Багато через нього грають.

30. Шевченко забрав простріл зліва.

30. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Манталос сфолив у центрі поля.

31. Юрченко дав вище воріт.

34. 0:2. Все погано для "Зорі". Танкович вивів Манталоса один на один, а той спокійно реалізував свій шанс.

37. У "Зорі" все погано з атакою.

38. Манталос головою бив. Шевченко на місці.

42. Кочергін стріляє з-за меж штрафного. Не влучив Влад.

44. Ух! Момент був! Але Громов вище воріт дав з шести метрів.

45+1. Свистить Коллам.

22:45. Перерва.

22:58. Повертаємося до Запоріжжя.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. "Зоря" ввела з центру поля.

46. ЗАМІНА. Громов і Луньова пішли, у грі Назарин і Сайядманеш.

50. Пресинг високий зараз від гостей.

52. Шахов пробив головою. Чи не влучив у ворота "Зорі".

54. 0:3. Позорище. Лівайя дуже просто розкрутив захисника і катнув в ближній кут.

57. Зовсім без шансів для українців.

59. ЗАМІНА. Хомченковскій і Фаворов закінчили. Гладкий і Циганскіс в грі.

60. Юрченко з кутового катнув у сітку із зовнішнього боку.

62. Нічого втрачати нашим вже.

63. Назарин стріляє. На місці воротар.

66. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Вернидуб в центрі поля порушив.

68. Дуже невпевнено "Зоря" виглядає.

69. Ух! Хороший удар від Сварнаса. Трохи вище.

70. ЗАМІНА. Шахов йде. Шабанаджовіч вийшов.

72. Як же погано виглядає "Зоря".

75. ЗАМІНА. Танкович йде, Ансаріфард виходить.

77. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Ансаріфард ліктем Юрченко вдарив.

79. Намагається щось "Зоря" створити.

81. 1:3. Кочергін добре дав в дотик! Після кутового у дотик метрів з 22-х дав у верхній кут.

82. 1:4. Швидко. Лівайя після прострілу справа заніс в сітку.

85. Просто позорище від команди Скрипника.

90+3. Усе. Гру закінчено.

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" мінімально програло "Барселоні" в матчі Ліги чемпіонів, граючи без 12 футболістів.