футболки з логотипом Obozrevatel Взяти участь

/Новини футболу

"Зеніт" зганьбився у першому матчі з Ракицьким

133.1тЧитати матеріал російською

Санкт-петербурзький "Зеніт" зіграв унічию із "Дюделанжем". Зустріч топ-клубу Росії з третьою командою Люксембурга на зборах в іспанському Кампоамора завершилася з рахунком 0:0.

Український футболіст Ярослав Ракицький вийшов у стартовому складі росіян, але нічим особливим у грі не відзначився, за хвилину до фінального свистка отримавши сильний удар по нозі.

Перший небезпечний момент пітерці змогли створити лише на 39-й хвилині, коли Дзюба не влучив по воротах із двох метрів.

У коментарях вболівальники не змогли стриматися, назвавши таку гру улюбленої команди ганьбою.

Після 17 турів "Зеніт", набравши 34 очки, лідирує в турнірній таблиці Російської Прем'єр-Ліги. Наступний матч у РПЛ "Зеніт" проведе 2 березня на виїзді з "Уралом".