"Ювентус" з грандіозним скандалом вилетів з Ліги чемпіонів

88.7тЧитати новину російською

Туринський "Ювентус" ледь не зробив сенсацію в півфінальному матчі Ліги чемпіонів проти мадридського "Реала". Зустріч на "Сантьяго Бернабеу" завершилася з рахунком 1:3, а Джанлуїджі Буффон був видалений на 90+4 хвилині.

Після розгромної поразки в першому матчі тижневої давності (0:3) італійська команда влаштувала справжній кошмар іспанським господарям.

Вже на 2-й хвилині туринці організували стрімку атаку. Хедіра виконав шедевральний навіс через всю оборону і Манджукич головою ввігнав круглого в сітку воріт.

На 18-й хвилині Массіміліано Аллегрі зважився на радикальний крок, який зіграв найважливішу роль в матчі. Наставник поміняв Маттіа Де Шильйо, який явно не справлявся з Роналду, на Ліхтшайнера. 34-річний швейцарець повністю виключив з гри капітана збірної Португалії.

"Ювентус", провівши півтайма без атак, на 37-й хвилині ефектно огризнувся дублем Манджукич. Все той же Ліхтштайнер навісив з-під Марсело з флангу - і Маріо головою Загвіздя другий - 0:2.

Для "Реала" серйозно "запахло смаженим" на 61-й хвилині після помилки Наваса. Голкіпер господарів після невинного прострілу з флангу випустив м'яч прямо на ногу Матюїді - 0:3.

Скандальна розв'язка наступила, коли Майкл Олівер видалив лідера "Ювентуса" Джанлуїджі Буффона.

Роналду виграв повітря і скинув Васкесу на гол, але Бенатія затоптав Лукаса. Джіджі емоційно кинувся з'ясовувати стосунки до англійського рефері, але той, очевидно, зійшов з розуму і показав легендарному голкіперу червону картку. Кріштіану реалізував пенальті і вивів свою команду в півфінал.

"Реал Мадрид" Іспанія - "Ювентус" Італія - 1:3
Голи: 0:1 - 2 Манджукич, 0:2 - 37 Манджукич, 0:3 - 60 Матюїді, 1:3 - 90, пенальті Роналду.
Реал Мадрид - Навас, Варан, Марсело, Карвахаль, Вальєхо, Іско, Каземіро (Васкес, 46), Кроос, Модріч (Ковачич, 75), Бейл (Асенсио, 46), Роналду.
Ювентус - Буффон, Бенатія, Алекс Сандро, Маттіа Де Шильйо (Ліхтштайнер, 17), К'єлліні, Пьянич, Хедіра, Матюїді, Дуглас Коста, Манджукич, Ігуаїн (Шченсни, 90).
Попередження: Пьянич (17), Карвахаль (22), Манджукич (29), Ліхтштайнер (36), Алекс Сандро (67), Дуглас Коста (73), Марсело (81), Бенатія (90).
Вилучення: Буффон (90).
Перший матч 3:0

У другому півфіналі "Баварія" після гостьової перемоги 2:1 розкотила нульову нічию на "Альянц-Арені".

"Баварія" довго запрягала, пережила кілька потужних атак "Севільї", а коли прийшла до тями, то забити команді Хайнкеса завадило лише невезіння. У свою чергу іспанці розуміли, що відіграти 2 м'ячі в гостях у "Баварії" практично нереально, організовуючи атаки немов за інерцією.

"Баварія" Німеччина - "Севілья" Іспанія - 0:0
Баварія - Ульрайх, Хуммельс, Боатенг, Рафінья (Зюле, 87), Мартінес, Роббен, Кіммі, Хамес, Рібері (Алькантара, 71), Левандовскі (Вагнер, 77), Мюллер.
Севілья - Сорія, Лангле, Меркадо, Ескудеро, Навас, Банега, Нзонзі, Васкес (Ноліто, 81), Сарабія (Сандро Рамірес, 70), Корреа, Бен-Йеддер (Мюріель, 65).
Попередження: Меркадо (2), Нзонзі (11), Банега (81), Вагнер (90).
Вилучення: Корреа (90).
Перший матч 2:1

Жеребкування півфіналів заплановане на 13 квітня. Перші матчі пройдуть 24-25 квітня - у відповідь 1-2 травня.

Нагадаємо, що раніше "Барселона" зазнала сенсаційної розгромної поразки від "Роми" і вилетіла з Ліги чемпіонів.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".