"Ювентус" з грандіозним скандалом вилетів з Ліги чемпіонів

158,2 т.
'Ювентус' з грандіозним скандалом вилетів з Ліги чемпіонів

Туринський "Ювентус" ледь не зробив сенсацію в півфінальному матчі Ліги чемпіонів проти мадридського "Реала". Зустріч на "Сантьяго Бернабеу" завершилася з рахунком 1:3, а Джанлуїджі Буффон був видалений на 90+4 хвилині.

Після розгромної поразки в першому матчі тижневої давності (0:3) італійська команда влаштувала справжній кошмар іспанським господарям.

Реал - Ювентус

Вже на 2-й хвилині туринці організували стрімку атаку. Хедіра виконав шедевральний навіс через всю оборону і Манджукич головою ввігнав круглого в сітку воріт.

На 18-й хвилині Массіміліано Аллегрі зважився на радикальний крок, який зіграв найважливішу роль в матчі. Наставник поміняв Маттіа Де Шильйо, який явно не справлявся з Роналду, на Ліхтшайнера. 34-річний швейцарець повністю виключив з гри капітана збірної Португалії.

"Ювентус", провівши півтайма без атак, на 37-й хвилині ефектно огризнувся дублем Манджукич. Все той же Ліхтштайнер навісив з-під Марсело з флангу - і Маріо головою Загвіздя другий - 0:2.

Для "Реала" серйозно "запахло смаженим" на 61-й хвилині після помилки Наваса. Голкіпер господарів після невинного прострілу з флангу випустив м'яч прямо на ногу Матюїді - 0:3.

Скандальна розв'язка наступила, коли Майкл Олівер видалив лідера "Ювентуса" Джанлуїджі Буффона.

Роналду виграв повітря і скинув Васкесу на гол, але Бенатія затоптав Лукаса. Джіджі емоційно кинувся з'ясовувати стосунки до англійського рефері, але той, очевидно, зійшов з розуму і показав легендарному голкіперу червону картку. Кріштіану реалізував пенальті і вивів свою команду в півфінал.

У другому півфіналі "Баварія" після гостьової перемоги 2:1 розкотила нульову нічию на "Альянц-Арені".

"Баварія" довго запрягала, пережила кілька потужних атак "Севільї", а коли прийшла до тями, то забити команді Хайнкеса завадило лише невезіння. У свою чергу іспанці розуміли, що відіграти 2 м'ячі в гостях у "Баварії" практично нереально, організовуючи атаки немов за інерцією.

Баварія - Севілья

Читайте: Де дивитися ЦСКА - Арсенал:розклад трансляцій матчу 1/4 фіналу Ліги Європи

Жеребкування півфіналів заплановане на 13 квітня. Перші матчі пройдуть 24-25 квітня - у відповідь 1-2 травня.

Нагадаємо, що раніше "Барселона" зазнала сенсаційної розгромної поразки від "Роми" і вилетіла з Ліги чемпіонів.