Вперше за 10 років! Збірна України виграла Меморіал Лобановського

25.3т Читати матеріал російською

Збірна України з футболу, яка складалась із футболістів не старше 21 року, стала переможцями традиційного Меморіалу Лобановського, який пройшов у Києві.

У фіналі турніру наші співвітчизники обіграли Ізраїль. Зустріч завершилася з рахунком 1:0, а переможний гол на 70-й хвилині забив Михайло Мудрик.

Із 37-ї хвилини "синьо-жовті" грали в меншості після того, як Артем Козак отримав червону картку.

Востаннє Україна вигравала це змагання в 2009 році. Тоді наша збірна U-21 обіграла Туреччину з рахунком 1:0, а переможний гол із пенальті забив Микола Морозюк.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України U-20 вперше пробилася до чвертьфіналу світової першості. У першому раунді плей-офф наші хлопці не залишили шансів Панамі – 4:1.

Відзначимо, що на чемпіонаті світу з футболу U-20 був встановлений фантастичний рекорд результативності.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!