Вколотив: екс-капітан "Динамо" відзначився дебютним голом у новому клубі - відеофакт

19,4 т.
Вколотив: екс-капітан 'Динамо' відзначився дебютним голом у новому клубі - відеофакт

Колишній капітан київського "Динамо" Домагой Віда, який взимку перебрався на правах вільного агента в стамбульський "Бешикташ", відзначився першим голом у складі свого нового клубу.

Захисник збірної Хорватії забив дебютний м'яч за "чорно-білих" в неймовірно принциповому дербі проти "Фенербахче" (1:1).

Знаменна для футболіста подія відбулася на початку другого тайму центрального матчу 23-го туру чемпіонату Туреччини. Домагой підключився на кутовий і буквально вколотив м'яч головою у ворота "Фенербахче". Таким чином Віда зрівняв рахунок і врятував свою команду від поразки.

Читайте: "Сушняк замучив": голкіпер в Німеччині пропустив самий ганебний гол десятиліття

Нагадаємо, раніше екс-лідера "Динамо" вигнали з поля на 16-й хвилині матчу "Бешикташа" проти "Баварії" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. В результаті турки розгромно програли 0:5.