Віце-чемпіони світу сенсаційно вилетіли з еліти Ліги націй

16т Читати матеріал російською

Збірна Хорватії з футболу в заключному турі групового турніру Групи А4 в Лізі націй програла Англії і вилетіла до нижчого дивізіону. Зустріч на легендарному стадіоні "Уемблі" завершилася з рахунком 2:1.

Всі ключові моменти гри відбулися у другому таймі. Незважаючи на те, що гості відкрили рахунок першими, їм не вдалося утримати переможний результат.

З інтервалом в сім хвилин Кейн і Лингард оформили перемогу своєї команди. OBOZREVATEL пропонує читачам подивитися відеоогляд цієї битви.

Англія - Хорватія 2: 1 (0: 0, 2: 1)

Голи: 0: 1 - 57 Крамаріч, 1: 1 - 78 Лингард, 2: 1 - 85 Кейн.
Англія - Пікфорд, Стоунз, Гомес, Чілуелл, Делфі (Лингард, 73), Барклі (Аллі, 63), Дайер, Стерлінг, Уокер, Решфорд (Санчо, 73), Кейн.
Хорватія - Калинич, Ловрен, Едвай, Врсалько (Міліч, 26), Віда, Влашич (Ріг, 79), Брозовіч, Перішич, Модріч, Ребич (Брекало, 46), Крамаріч.
Попередження: Барклі (26), Едвай(67), Брозовіч (67), Ловрен (89).

Нагадаємо, що неймовірно результативний фінальний поєдинок ЧС-2018 в Москві на "Лужниках" Франція - Хорватія завершився з рахунком 4: 2.

Після матчу хорватські гравці підійшли до офіційних осіб, щоб отримати срібні нагороди мундіалю. Піваріч, отримавши медаль, не став простягати руку главі РФ, але зате з задоволенням обнявся з Еммануелем Макрона.

Раніше Вукоєвич разом з Домагоя Відой на мундіалі записали відео, в якому присвятили Україні перемогу Хорватії над Росією на ЧС-2018.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Ліга націй" на сайті "OBOZREVATEL".