Україна здобула яскраву перемогу над Францією на ЧЄ з футболу U-19

42,8 т.

Збірна України з футболу виграла стартовий матч на чемпіонаті Європи-2018 серед гравців не старше 19 років, що проходить у Фінляндії. У першому турі українці обіграли однолітків з Франції - 2:1

Уже на 13-й хвилині Георгій Цітаїшвілі, отримавши простріл із правого флангу, першим рухом прибрав захисника, а другим ювелірним ударом під штангу відкрив рахунок у грі.

Французи з 64-ї хвилини опинилися в меншості після того, як арбітр покарав Сарра за фол останньої надії на Владиславі Супрязі.

На 86-й хвилині збірна Франції після штрафного організувала дуже небезпечну атаку, але м'яч потрапив у голову своєму ж гравцеві, й українські футболісти змогли організувати стрімку контратаку. Сергій Булеца протягнув круглого з центру поля, розібрався із суперником, і шикарно завдав переможного удару.

Читайте: Україна створила гучну сенсацію на Євробаскеті U-20

За регламентом турніру по дві кращі команди кожної з груп продовжують боротьбу у півфіналах, переможці яких зустрічаються у фіналі. Також за підсумками Євро-2018 стануть відомі учасники ЧС-2019 (U-20), якими стануть перші п'ять команд континентальної першості.

Суперниками України у групі B є Англія (20 липня) і Туреччина (23 липня). Раніше англійці обіграли турків - 3:2.

Нагадаємо, що у березні цього року збірна України U-19 вийшла на Євро, забивши на останніх хвилинах матчу.