Три пенальті і червоні: португальський клуб вирвав божевільну перемогу, програючи 0:3 - відео голів

5.6тЧитати новину російською

Матч 28-го туру чемпіонату Португалії між "Портімоненсе" і "Морейренсе" подарував неймовірну насолоду шанувальникам футболу. Господарі зробили божевільний камбек, вирвавши перемогу з рахунком 4: 3, хоча програвали по ходу зустрічі 0: 3.

"Морейренсе" відправив суперника в нокдаун в кінці першого тайму, коли протягом двох хвилин спочатку відкрив рахунок з пенальті, а потім відразу ж подвоїв перевагу.

Практично відразу після перерви гості забили третій м'яч. Здавалося, що переможець матчу відомий, однак на авансцену вийшов головний арбітр зустрічі Мануель Мота.

У доданий час суддя спершу поставив два пенальті в ворота "Морейренсе", а потім протягом семи хвилин видалив трьох футболістів гостей. В результаті господарі зуміли вирвати божевільну перемогу 4: 3.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Златан Ібрагімович забив фантастичний гол у першому ж матчі за новий клуб.