"Шахтар" здобув вольову перемогу в УПЛ

12,1 т.
'Шахтар' здобув вольову перемогу в УПЛ

Донецький "Шахтар" здобув вольову перемогу над "Ворсклою" в центральному матчі 4-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. Поєдинок в Харкові, на стадіоні "Металіст", який нещодавно опинився на поштовій марці з Мессі , завершився з рахунком 4:1.

"Гірники" з перших хвилин заволоділи ініціативою, працюючи першим номером. Донецькі футболісти раз по раз змушували напружуватися голкіпера ворсклян небезпечними проходами.

Гості, побудували свою гру від оборони, намагаючись домогтися успіху контратаками, але свій м'яч забили після стандарту, скориставшись чи не першим гольовим моментом.

Отримавши пас з кутового В'ячеслав Шарпар з 10 метрів відправив шкіряну сферу по височенною дузі в протихід Пятова. Через декiлька хвилин "Ворскла" могла подвоювати перевагу, але Пердута не зміг реалізувати вихід один на один.

Після перерви "Шахтар" додав у швидкості і динаміці, позначивши явну перевагу в цих показниках над полтавськими футболістами. Відразу з'явився простір з вільними зонами і Полтава посипалася, дозволивши підопічним Паулу Фонсека з інтервалом в 12 хвилин забити три голи.

Ефектну крапку на 74-й хвилині поставив Мораес, зробивши рахунок 4:1.

Читайте: 4-й тур чемпіонату України з футболу: де дивитися, результати і розклад

Відзначимо, що в минулому турі "Шахтар" програв київському "Динамо" . Кияни цей тур пропускали, так як їх гра з "Маріуполем" через участь команд в єврокубках перенесена на 26 вересня.