"Шахтар" втратив очки, зігравши на користь "Динамо"

55,2 т.
'Шахтар' втратив очки, зігравши на користь 'Динамо'

Донецький "Шахтар" втратив перемогу над луганською "Зорею" в центральному поєдинку 11-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. Зустріч в Харкові завершилася з рахунком 1: 1.

Обидві команди розпочали матч на зустрічних курсах. "Зоря" організовано і компактно оборонялася, в той час як "Шахтар" намагався грати через Ісмаїлі. Господарі володіли ініціативою і на 38-й хвилині добилися успіху.

Ісмаїлі віддав на Майкона, той знайшов пасом Мораеса, який був один у штрафному "Зорі". Бразильський форвард легко переграв свого земляка в воротах луганчан.

Початок другого тайму стало ключовим у грі. На 48-й хвилині Кабаєва вивели практично один на один з-за помилки Матвієнко, який в результаті і збив свого опонента. Микола Кривоносов без сумніву вказав на пенальті, який насилу реалізував Харатін.

Час, що залишився "Зоря" грала виключно в руйнівний футбол, усіма силами обороняючись від атак "гірників".

Читайте: 11-й тур чемпіонату України з футболу: розклад і де дивитися

У паралельному матчі київське "Динамо" виграло у донецького "Олімпіка". Поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 1: 0.

Єдиний і переможний гол на 29-й хвилині забив Морозюк. На Бесєдін порушили правила метрів в 8 від штрафної і Микола неймовірним ударом відправив м'яч точно у ворота. Шкіряна сфера від поперечини влетів у сітку.

Таким чином розрив між лідерами Прем'єр-ліги скоротився до 2 пунктів.

Нагадаємо, що в єврокубках і "Шахтар" і "Динамо" не змогли перемогти. У Лізі чемпіонів "Гірники" зіграли внічию з "Ліоном", а в Лізі Європи кияни - з чеським "Яблонцем".