двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини футболу

"Шахтар" всуху програв віце-чемпіону Сербії

Донецький "Шахтар" зазнав поразки в третьому контрольному матчі на другому зборі в Туреччині. Команда Паулу Фонсека поступилася сербському "Партизану" з рахунком 0:2.

Рахунок на 9-й хвилині відкрив Миколич, вдало скориставшись плутаниною українських футболістів в центрі оборони.

На 39-й хвилині другий гол віце-чемпіона Сербії забив Шчекіч.

"Шахтар" – "Партизан" - 0: 2

Голи: Ніколіч 8, Шчекіл 39

Шахтар ": Пятов (Трубін, 68), Ісмаїлі, Кривцов, Хочолава (Матвієнко, 80), Болбат, Степаненко (Майкон, 80), Патрік, Тайсон, Марлос (Соломон, 46), Коваленко, Мораес.

Партизан: Стойкович – Мілетіч, Вальенте, Маркович, Мітіч – Зделар, Шчекіл – Закарич, Косович, Стефанович – Ніколіч.

Свій наступний поєдинок "Шахтар" проведе проти болгарського "Ботева" 4 лютого о 10:00.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на навчально-тренувальному зборі в Анталії в першому матчі "Шахтар" розгромно поступився "Хайдуку", а потім впевнено здолав "Карабах". У третьому контрольному поєдинку, який свідбувся 31 січня, "гірники" на останніх хвилинах вирвали перемогу у "Хобро".

Нагадаємо, що в другій грі друге зборів 31 січня "Шахтар" здолав "Лех" з рахунком 3:0.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!