"Шахтар" вирвав важку перемогу над "Ворсклою" в чемпіонаті України

7.8тЧитать новость на русском

Донецький "Шахтар" насилу зумів обіграти полтавську "Ворсклу" в 12-му турі чемпіонату України. Поєдинок у Харкові завершився важкою перемогою команди Паулу Фонсека - 3: 2.

"Гірники" неспішно почали зустріч, намагаючись очікувано захопити територіальну й ігрову перевагу з перших хвилин. При цьому гості не закрилися на своїй половині поля.

Полтавчани намагалися не давати супернику вільного простору, використовуючи високий пресинг. Однак в середині першого тайму оборона гостей прогавила занедбаність Фреда в штрафну, в результаті чого Марлос забив ефектний м'яч, обігравши воротаря і двох захисників.

Через 15 хвилин "гірники" подвоїли перевагу. Даллку не зміг перервати передачу Ісмаїлі і Феррейра розстріляв голкіпера.

Здавалося, що "Ворскла" може поплисти, але гості зібралися і відіграли один м'яч ще до перерви - Коломоєць впевнено реалізував вихід один на один з П'ятовим.

У другому таймі полтавчани заграли активніше і зуміли зрівняти рахунок. Все той же Коломоєць оформив дубль, пробивши в падінні після пасу Дитину.

Нічийний результат явно влаштовував гостей. Команда Василя Сачко відійшла назад, закрившись в обороні і змусивши серйозно понервувати тренера "Шахтаря". Фонсека кинув в бій другого форварда і саме Бланко-Лещук віддав гольову передачу на Феррейру. Факундо також оформив дубль і приніс "гірникам" важку перемогу.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що "Шахтар" вирішив "споїти" уболівальників в Харкові.