З масовою бійкою і вилученням: "Шахтар" вирвав неймовірну перемогу над "Динамо"

154,1 т.
З масовою бійкою і вилученням: 'Шахтар' вирвав неймовірну перемогу над 'Динамо'

"Шахтар" в більшості вирвав неймовірну перемогу у "Динамо" в матчі 14-го туру УПЛ з рахунком 2:1. Після вилучення захисника киян Томаша Кендзьора "гірники" в компенсований час поставили гольову крапку в протистоянні, яке завершилося масовою бійкою.

ВІДЕО БІЙКИ У МАТЧІ ШАХТАР - ДИНАМО

На початку зустрічі команди обмінялися небезпечними моментами. Форвард "гірників" Мораес міг виходити на побачення з Бойком, однак кіпер киян виявився першим на м'ячі, а удар бразильського динамівця Сідклея заблокував Кривцов.

"Шахтар" - "Динамо"

Читайте: Супербитва: відбулося жеребкування 1/4 фіналу Кубка України

Придивившись до давно знайомого суперника, "Шахтар" почав тиснути гостей. На 15-й хвилині у "гірників" була відмінна можливість вийти вперед, проте скористатися пожежею в штрафній "Динамо" господарі не змогли: Ісмаїлі не вдалося як слід пробити по воротах.

Кияни втратили свій практично 100-відсотковий шанс вийти вперед: Сідклей віддавав з лівого флангу розкішний пас на набігав на порожні ворота Вербич, проте словенець в сантиметрах розминувся з м'ячем.

"Шахтар" володів ініціативою і створював небезпеку біля воріт "Динамо", однак гольових моментів біля гірників в першому таймі вже не було. Натомість підопічні Хацкевича шокували господарів забитим м'ячем. Перед свистком на перерву простріл у штрафну з лівого флангу від Сідклея точно замкнув Микола Шапаренко.

У другому таймі у Вербича було кілька моментів, щоб подвоїти перевагу своєї команди, проте словенець не зміг як слід розпорядитися м'ячем. А ось капітану "Шахтаря" Тайсону, який вийшов на заміну, вдалося загострити гру. Бразилець точним пасом вивів Мораеса один на один, який з кількох метрів розстріляв ворота свого колишнього клубу.

Вихід Тайсона, який відновився після травми значно раніше, ніж планував, значно пожвавив гру гірників у атаці. Проте "Динамо" в обороні відсиджуватися не збиралося. Киянам навіть вдалося вдруге забити у ворота Пятова, щоправда лайнсмен в тому моменті зафіксував положення поза грою.

Обидві команди були націлені виключно на перемогу і не дивлячись на насичений ігровий графік до останніх хвилин бігли в атаку. "Шахтарю" не раз доводилося користуватися неточними передачами атакуючого "Динамо", але молоді захисники киян завдяки колосальній самовіддачі стримували напад "гірників".

Однак без вилучень в цьому матчі не обійшлося. У компенсований час Томаш Кендзьора через гру рукою залишив киян у меншості. Рішення викликало бурю емоцій в гравців обох команд, які вступили в уже традиційну для таких матчів бійку.

"Гірники", залишившись в більшості, тут же перевели свою перевагу в гольову. Фінальну крапку в протистоянні поставив Віктор Коваленко, який після скидки Мораеса хльостким ударом подарував своїй команді три очки. Таким чином, "Шахтар" збільшив свій відрив від "Динамо" в турнірній таблиці УПЛ до 8 очок.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" може підписати контракт з іноземним тренером. За даними ЗМІ, президент киян Ігор Суркіс чекає зимової паузи в сезоні, щоб прийняти радикалів заходи.