"Шахтар" розгромив "Зорю" в дербі Донбасу: відео голів

12,6 т.
'Шахтар' розгромив 'Зорю' в дербі Донбасу: відео голів

Донецький "Шахтар" впевнено обіграв на виїзді луганську "Зорю" в 25-му турі чемпіонату України. Дербі Донбасу на "Славутич-Арені" в Запоріжжі завершився розгромною перемогою гостей з рахунком 3:0.

"Гірники" мали тотальну перевагу в першій половині гри. Підопічні Юрія Вернидуба намагалися діяти компактно, вибігаючи в контратаки, проте якоїсь небезпеки біля воріт Андрія Пятова створити так і не змогли. А на 41-й хвилині Тайсон все-таки зумів відкрити рахунок, пробивши Луніна після швидкої атаки.

Читайте: Воротар збірної України здійснив подвійний сейв за три секунди: ефектне відео

У другому таймі команда Паулу Фонсека продовжила контролювати гру. Донеччани регулярно створювали небезпечні моменти і лише блискучі сейви Луніна не дозволяли гостям довести рахунок до розгромного.

Однак навіть воротар збірної України не врятував свою команду після того, як Бутко пролетів по флангу, прострілив у штрафну, а Феррейра з декількох метрів вколотив м'яч у сітку.

Читайте: 19-річний футболіст "Динамо" забив фантастичний гол у "дев'ятку": відео шедевра

А в самому кінці поєдинку відзначився нігерійський новачок "Шахтаря" Оларенваджу Кайоде. Орендований у "Манчестер Сіті" форвард забив після грубої помилки Луніна під час кутового.

Варто відзначити, що "Зоря" закінчувала матч у меншості - за пару хвилин до кінця зустрічі захисник луганчан Євген Опанасенко отримав пряму червону картку за грубий фол.

Як повідомляв "Обозреватель", "Динамо" здобуло феєричну вольову перемогу в Маріуполі.